Doprava a platba

Objednané zboží je k odeslání nejčastěji do 3 pracovních dnů od připsání platby na náš ůčet, nejpozději do 10 dnů. Pokud z nějakého důvodu není možné tuto lhůtu dodržet (zboží není na skladě), budeme Vás o tom neprodleně informovat. Způsoby a ceny za dopravu jsou uvedeny pouze pro ČR a SR. Pokud bude zboží zasíláno do jiných zemí, budete o ceně poštovného informováni individuálně.
 
Doprava zdarma při objednávce nad 2500 Kč (hodnota zboží bez poštovného a dobírky) 

1. Způsob dopravy po ČR: 

ZÁSILKOVNA: při dodání na výdejnu  (Z-point)      65 Kč
                              při zaslání na adresu                           95 Kč.
  příplatek za dobírku                                                     +30 Kč
 
Zásilka bude doručena obvykle do tří pracovních dnů od předání. Na Z-pointu už si zákazníci objednávku vyzvedávají sami; informace o cestě zásilky obdržíte jak na e-mail, tak formou SMS na uvedené telefonní číslo.
 
GEIS :                                                                100 Kč
nelze použít dobírka ((tuto službu nabízíme pouze při platbě předem))
Zásilka bude doručena do druhého dne od podání. O odeslání zboží budete informováni e-mailem.
 
 
2. Způsob dopravy po SR:
  • Prostřednictvím zasilkovna.sk:
Doručení zásilky na adresu. 
Za zásilku se platíte dopředu převodem na náš účet. Za poštovné je účtováno 6 € .

3. Způsob platby:

  • Dobírkou při doručení (platba dopravci při doručení zboží, poštovné navýšeno o poplatek za dobírku)
  • Bankovním převodem na náš účet 2701562793/2010, vedený u Fio banky. Zboží bude odesláno po příchodu platby na účet, doporučujeme proto převod uskutečnit ihned po obdržení faktury, která vám bude zaslána na váš e-mail společně s potvrzením objednávky.
4. Převzetí zboží od dopravce:
 
Kupující je povinen dodané zboží a připojené doklady bezprostředně po jejich převzetí prohlédnout a zkontrolovat neporušenost obalu.
Pokud příjemce zjistí zjevné vady (například poškozený obal zásilky), oznámí tuto skutečnost bez odkladu přepravci, který je povinen sepsat na místě zápis o škodě. Tento zápis je nezbytný k vyřízení reklamace!
 
Zákazník má právo neúplnou nebo poškozenou zásilku nepřebrat, v tomto případě je nutné sepsat s dopravcem zápis o škodě a zároveň ihned kontaktovat odesílatele (internetový obchod) telefonicky nebo e-mailem. Pokud doporučené kroky spotřebitel při dodání vadné zásilky učiní, výrazně tak přispěje k rychlému řešení reklamace dodaného zboží a jeho nového dodání.
 
Pokud není tento postup dodržen, není možné poškozené nebo chybějící zboží nahradit.
 
 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení